Провідний виробник гаражних
та промислових воріт
Вхід для партнерів
sekční průmyslová vrata 4sekční průmyslová vrata 5sekční průmyslová vrata 6

Секційні промислові ворота

  • Широкий асортимент кольорів без доплати та можливість використання технології DURA PRINT(Цифровий друк)
  • Різні типи підйому для різних обєктів
  • Завжди точно під розмір проєму
  • Відмінні теплоізоляційні властивості

У нашій пропозиції ви знайдете ворота виготовлені з сендвіч панелей та алюмінієві секційні ворота. Секційні ворота характеризуються відмінними теплоізоляційними властивостями. Ми пропонуємо цей тип воріт в декількох стандартних кольорах без додаткової плати. Алюмінієві повністю просклені секційні ворота в основному застосовуються в сучасних засклених будівлях, таких як автосалони. За бажанням ми можемо виготовити всі секційні промислові ворота в будь-якому кольорі відповідно до палітри RAL або з будь-яким друком за технологією DURA PRINT(Цифровий друк).

ХОЧУ ТАКІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА BASE+

Промислові ворота BASE+ призначені головним чином для промислових і складських приміщень. Ворота відрізняються відмінними теплоізоляційними властивостями. Їх конструкція ґрунтується на вимозі максимально можливої ​​міцності, довговічності, простоти та безпечного використання. Дизайн секцій є стандартним у популярному дизайні ламелей білого, сріблястого, сірого металевого, червоного, синього, зеленого, антрацитового або коричневого кольорів. За бажанням, звичайно, можливе виготовлення в будь-якому кольорі відповідно до широкої палітри RAL.

RAL9006
RAL9007
RAL5010
RAL 3000
RAL8014
RAL 6005
RAL7016

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Průmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata BASE+ s vratovým těsněnímPrůmyslová vrata s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designem

АЛЮМІНІЄВІ ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALU+

Алюмінієві панорамні ворота ALU + пропонують грандіозні рішення для будівництва або адаптації промислових будівель з необхідністю значного освітлення в приміщенні.

При використанні якісних матеріалів легкість і елегантність поєднуються з міцністю і стійкістю. Безпека, що ґрунтується на візуальному контакті та максимальній стійкості до корозії, - це являється звичайним для цього типу воріт.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Hliníková vrataHliníková vrataHliníková vrata

ДИЗАЙН ВОРІТ ALM+

Цей варіант ідеально підходить, наприклад, для автосалонів. За бажанням, можна замовити скління в непрозорому варіанті або зробити ворота в будь-який колір відповідно до палітри RAL. Ворота з максимальним освітленням шириною до 3000 мм виготоаляються без вертикальної перегородки, від 3001 до 5000 мм вони з міркувань безпеки діляться посередині однією вертикальною перегородкою.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Hliníková vrata s integrovaným vstupemHliníková vrataHliníková vrata

ІТЕГРОВАНІ ВХІДНІ ДВЕРІ ТА СКЛІННЯ

Інтегровані вхідні двері для промислових воріт економлять значні витрати енергії, оскільки вони дозволяють ввійти в гараж, не відкриваючи цілі ворота. Звичайно, їх кольорова ідентичність з воротами. Вбудовані двері можна доповнити дотягувачем дверей, захистом від руху воріт, коли двері відкриті. Вхідні двері можуть бути виконані або з класичним порогом висотою від 105 мм до 150 мм залежно від розміру воріт, або з низьким порогом висотою менше 30 мм.

Промислові ворота можна доповнити панорамними панелями в різних конфігураціях.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Hliníková vrata ALM plus integrovaný vstupPrůmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata s 1 prosklennou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcí

АКСЕСУАРИ

ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ПРЯМОКУТНЕ
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ПРЯМОКУТНЕ

637x334 мм, чорна рамка

ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ЗАОКРУГЛЕНЕ
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ЗАОКРУГЛЕНЕ

665x345 мм, чорна рамка

РУЧКА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ
РУЧКА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

Чорна двостороння накладна

РУЧКА ВРІЗНА ЧОРНА
РУЧКА ВРІЗНА ЧОРНА

Чорна двостороння врізна

КАТАЛОГИ

ТЕХНІЧНІ ДАНІ