Провідний виробник гаражних
та промислових воріт
Вхід для партнерів

Компанія KRUZIK, яка працює на ринку вже більше 26 років, сьогодні є традиційним виробником секційних гаражних та промислових воріт. Великий досвід виробництва та торгівлі на внутрішньому та європейському ринках відносить його до числа найбільших вітчизняних виробників у цій галузі. В останні роки наша компанія все більш інтенсивно набирає лідируючі позиції по виробництву і продажі секційних воріт, і в даний час ми проводимо регулярні поставки воріт в 13 європейських країн.

Найсучасніші технології виробництва секційних воріт гарантуються сертифікатами TÜV та CSI для всіх продуктів KRUZIK та сертифікат ISO 9001: 2015 для системи управління якістю. Безпечна експлуатація гарантується суворим європейським стандартом EN 13241-1. Завдяки досвіду та отриманим сертифікатам, сьогодні наша компанія пропонує та гарантує найвищу якість, безпеку експлуатації, гарантію виробів та високу гнучкість із кваліфікованою командою професіоналів.

Ми завжди виготовляємо гаражні та промислові ворота точно за розміром, забезпечуючи тим самим максимально якісне закриття проєму. Ми можемо виготовити ворота для закриття проємів практично будь-якої форми та розміру.

Ми працюємо на ринку гаражних та промислових воріт більше 26 років і за цей час ми набули багатого досвіду...

Генеральний директор Kruzik

СЕРТИФІКАТИ

Всі гаражні та промислові ворота KRUZIK пройшли перевірку та сертифікацію відповідно до вимог безпеки Європейського стандарту EN 13241-1. Ми отримали ці сертифікати як частину власного процесу сертифікації, вони жодним чином не придбані. Тут дійсно варто порівняти з конкуренцією.


Podporujeme sportovní kluby

МИ ПІДТРИМУЄМ

Компанія KRUZIK підтримує установи та діяльність на місці знаходження компанії. Підтримка закладів освіти, спорту та культури та заходів здебільшого пов'язана з інтересами чи захопленнями власників чи працівників компанії.

Це підтримка початкових та середніх шкіл, спортивних клубів (теніс, хокей, автоспорт, велосипедний спорт, футбол) та культурних заходів, що проходять у місті Кромеріж - в даний час. Літня музична академія Kroměříž пов'язана з музичним фестивалем Hudební Kroměříž.

Важливою є також підтримка у сфері соціального та медичного обслуговування, яка надходить до соціальних служб міста Кромеріж.