Провідний виробник гаражних
та промислових воріт
Вхід для партнерів
vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 1

БОКОВІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ

  • Дизайн відповідає воротам
  • Завжди виготовлені точно за розміром
  • Можливість скління ізолюючим подвійним склопакатом з різними декорами
  • Рама з суцільного алюмінію і регульовані петлі в трьох осях

Ми виготовимо ваші бічні двері точно з врахуванянм ваших потреб. Вибирайте з асортименту дизайну, кольорів, друку DURA PRINT або кольорових плівок ламінації. За вашим бажанням також можна використовувати повне або часткове скління бічних дверей, або декор з нержавіючої сталі. Боковіі двері завжди ідеально підходять до гаражних дверей і, таким чином, стають елегантним доповненням вашого гаражу.

ХОЧУ ЦІ БОКОВІ ДВЕРІ

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

БОКОВІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ З ПЕРЕРВАНИМ ТЕПЛОВИМ МОСТОМ

Бокові двері з перерваним тепловим мостом завжди абсолютно однакові за своїм виглядомз вашими воротами. Ми виготовляємо їх точно за розміром, в будь-якому дизайні, кольорі, друку за технологією DURA PRINT або ламінації з будь-якою імітацією дерева або кольорової плівки. Звичайно, також можна використовувати повне або часткове скління або декор з нержавіючої сталі, що зробить бічні двері елегантним доповненням вашого гаражу.

Завдяки міцному алюмінієвому каркасу з перерваним тепловим мостом вони мають дуже хороші теплоізоляційні властивості. Як і двостулкові ворота, вони завжди обладнані низьким порогом, завдяки чому досягається більш висока стійкість всієї конструкції. Тверда алюмінієва конструкція з перерваним тепловим мостом і регульованими петлями гарантує тривалий термін служби цих бокових дверей.

Компанія KRUZIK є першим чеським виробником гаражних воріт, який почав випускати бокові двері та двостулкові ворота з перерваним тепловим мостом.

vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 1vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 2Vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem

БОКОВІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ З ПЕРЕРВАНИМ ТЕПЛОВИМ МОСТОМ

Бокові двері з неперерваним тепловим мостом - традиційний тип бічних дверей. Зважаючи на неперерваний тепловий міст, звичайно, вони мають гірші теплоізоляційні властивості. Однак їх перевагою є нижча ціна.

Як і бокові двері з перерваним тепловим мостом, ці бокові двері завжди виготовлені точно за розміром, мають петлі, низький поріг, що зміцнює всю конструкцію і міцну алюмінієву раму. Звичайно, ви можете використовувати більшість тих самих склінь, як і для секційних воріт, або вибрати наш широкий асортимент будь-якого кольору відповідно до палітри RAL, цифровий друк DURA PRINT, ламінацію з імітацією дерева або кольорову плівки. Обидва типи бокових дверей завжди встановлені у проємі і можуть відкриватися всередину та назовні.

Однак бокові двері використовуються не тільки в поєднанні з гаражними воротами. Навпаки, бокові двері, які мають однаковий зовнішній вигляд з воротами, є дуже підходящим та елегантним варіантом, який дозволяє розділяти рух людей та транспортних засобів на промислових обєктах. Навіть у поєднанні з промисловими воротами, звичайно, зберігається можливість використання різних видів скління та інших аксесуарів.

garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 1garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 2garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 3