Провідний виробник гаражних
та промислових воріт
Вхід для партнерів
dvoukřídlá garážová vrata 1dvoukřídlá garážová vrata 2web 17

ДВОСТУЛКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

  • Якісні алюмінієві профілі з перерваним тепловим мостом
  • Петлі регульовані в трьох осях
  • Монтаж можливий навіть без перемички
  • Можливість використання склопакетів з ізолюючим подвійним склінням з різними декорами

Двостулкові гаражні ворота з перерваними і безперебійними тепловими мостами представляють цікаву альтернативу класичним секційним, ролетним або боковим воротам. Вони ідеально підходять для гаража з мінімальними заплічниками і перемичкою. Двостулкові ворота можна доповнити фіксованими вікнами.

Я ХОЧУ ЦІ ВОРОТА

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

ДВОСТУЛКОВІ ВОРОТА З ПЕРЕРВАНИМ ТЕМРОВИМ МОСТОМ

Двостулкові ворота з перерваними тепловим мостом - цікава новинка в нашому асортименті, яку ми пропонуємо як альтернативу секційним, ролетним або боковим воротам. Вони ідеально підходять для гаражів, де є лише мінімальні заплічники та перемичка. Як і всі ворота, що випускаються KRUŽÍK s.r.o., двостулкові ворота завжди виготовляються підрозмір.

Для виготовлення двостулкових воріт завжди використовуються високоякісні петлі для регулювання, які забезпечують ідеальну рівновагу воріт з рамою. Ворота з двома стулками завжди оснащені низьким порогом, завдяки чому досягається більш висока стійкість всієї конструкції. Тверда алюмінієва конструкція з перерваним тепловим мостом гарантує тривалий термін експлуатації та чудові теплоізоляційні властивості. Алюмінієва рама також є відмінним дизайнерським елементом цих воріт. Існує можливість цікавих кольорових поєднань рами та зашивки, що дозволяє точно співставити ворота з фасадом будинку або з деякими його елементами.

На вибір пропонуємо майже три тисячі кольорів по палітрі RAL або більше п'ятдесяти п'яти імітацій деревини та кольорових плівок, які наносяться на панелі за допомогою спеціального способу ламінування. В якості заповнення можна використовувати будь-який тип панелі, а також більшість аксесуарів, як і для секційних воріт.

Можливість використовувати склопакети з подвійним склінням з різними декорами, для всіх типів двохстулкових та бокових воріт.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

ДВОСТУЛКОВІ ВОРОТА З НЕПЕРЕРВАНИМ ТЕМРОВИМ МОСТОМ

Двостулкові ворота з неперерваним тепловим мостом - класичний тип дверних дверей. У порівнянні з двостулковими воротами з перерваним тепловим мостом, звичайно, вони мають гірші теплоізоляційні властивості, але їх перевага - нижча ціна. Як і двостулкові ворота з перерваним тепловим мостом, ці двостулкові ворота завжди виготовлені за розміром, мають петлі, низький поріг, що зміцнює всю конструкцію і міцний алюмінієвий каркас, але з неперерваним тепловим мостом. Звичайно, ви можете використовувати більшість аксесуарів, як для секційних дверей, або вибрати будь-яку імітацію деревини, кольорову плівку ламінації та колір із розширеної кольорової палітри RAL відповідно до ваших побажань.

Обидва типи дверних дверних дверей завжди встановлені у отворі. З цієї причини жодний заплічник не потрібний і для версії без електричного приводу не потрібно перемички. При використанні електричного приводу потрібена перемичка не менше 50 мм. Для варіанту з електроприводом використовуються ті ж приводи, що і для секційних воріт. Панелі у воротах розміщуються горизонтально у стандартному виконання, для вертикального розміщення потрібна індивідуальна консультація. Обидва типи двостулкових воріт можна відкривати всередину та назовні, але у випадку відкривання всередину лише без електричного приводу.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

АКСЕСУАРИ

КВАДРАТНЕ ВІКНО РОЗМІР 290 Х 290 ММ
КВАДРАТНЕ ВІКНО РОЗМІР 290 Х 290 ММ

Квадратне вікно. Рамка матовий алюміній, 290 х 290 мм, подвійний акриловий склопакет

КРУГЛЕ ВІКНО ДІАМЕТР 290 ММ
КРУГЛЕ ВІКНО ДІАМЕТР 290 ММ

Кугле вікно. Рамка матовий алюміній, діаметр 290 мм, подвійний акриловий склопакет

КРУГЛЕ ВІКНО ДІАМЕТР 330 ММ
КРУГЛЕ ВІКНО ДІАМЕТР 330 ММ

Кугле вікно. Рамка нержавіюча сталь, діаметр 33 мм, подвійний акриловий склопакет

ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 1000 Х 170 ММ
ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 1000 Х 170 ММ

Прямокутне вікно. Рамка матовий алюміній, 1000 х 170 мм, подвійний акриловий склопакет

ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 488 Х 322 ММ
ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 488 Х 322 ММ

Прямокутне вікно. Рамка матовий алюміній, 488 х 322 мм, подвійний акриловий склопакет

ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 600 Х 170 ММ
ПРЯМОКУТНЕ ВІКНО РОЗМІР 600 Х 170 ММ

Прямокутне вікно. Рамка матовий алюміній, 600 х 170 мм, подвійний акриловий склопакет