Провідний виробник гаражних
та промислових воріт
Вхід для партнерів
posuvná vrata 2posuvná vrata 3posuvná vrata 4

БОКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

  • Можливість часткового відкриття
  • Висота проїзду зберігається
  • Розкішна фурнітура з алюмінію
  • Завжди точно за розміром

Бокові гаражні ворота є цікавою альтернативою класичним секційним або двостулковим. Бокові ворота також можна відкрити лише частково для комфортного проходу людей і тим самим заощадити значні енергетичні витрати. Крім того, встановлення бокових гаражних воріт не зменшить чисту висоту отвору.

ХОЧУ ТАКІ БОКОВІ ВОРОТА

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

ДИЗАЙН ВАГОНКА

Гаражні ворота в дизайні вагонка - являються представником класичного дизайну і традиційним типом воріт. Завдяки чітким лініям підходять для кожного типу будинку та кам'яної кладки. Ворота в дизайні вагонка постачаються в білому кольорі в текстурі дерева, stucco або гладкою поверхнею. За бажанням замовника можливе використання будь-якого кольору відповідно до зразка RAL або друку DURA PRINT (Цифрового друку). Використання вагонки з гладкою поверхнею дозволяє застосовувати технологію ламінування панелей, що значно розширює пропозицію імітацій деревини та кольорових відтінків.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

ДИЗАЙН КАСЕТА (ФІЛЬОНКА)

Ворота в дизайні касета користуються популярністю вже багато років своїм характерним зовнішнім виглядом, який доповнює архітектуру вашого будинку. Вони представляють класичний дизайн та найбільше підходять для використання декоративних склінь. Вони завжди виготовляються в структурі дерева, як в стандартних кольорах, так і в кольорах відповідно до палітри RAL та друку DURA PRINT (Цифрового друку).

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

design garážových vrat kazeta (barva bílá)design garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub)design garážových vrat kazeta, okénka s dekorační sadoudesign garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub) s integrovaným vstupem

ДИЗАЙН ЛІНІЯ (ШИРОКА ВАГОНКА)

Гаражні ворота в дизайні з центральним пазом - все більш популярний представник сучасного дизайну гаражних воріт. Їх переваги - практичність і простота. Центральний паз створює оптично чіткі і рівномірні лінії і, таким чином, доповнює сучасний дизайн вашого будинку. Широкий діапазон кольорів відповідно до шкали RAL або друку DURA PRINT (Цифрового друку) можна нанести на панель із центральним пазом, яка є гладкою або має структуру дерева. Ворота відмінно підходять для використання технології ламінування. Вибираючи будь-яку імітацію деревини або кольорову плівку, панель завжди гладка.